צילום: דורון גולן בהפועל מעריכים שקבוצה בליגת העל העבירה הצעה מפתה לערן לוי מה שגרם לחלוץ לעשות תפנית, ולבקש לעזוב. לדעת אנשי הקבוצה, לוי מחזיק בהצעה מראשל"צ שמתמודדת עם הפועל בתחתית.

השחקן מסתובב עם תחושה שאלמלא הפציעה של ולדימיר גלושצ'ביץ הוא לא היה פותח בהרכב. נודע כי אחד מאנשי הצוות המקצועי אמר ללוי שהוא צריך להוריד 4 ק"ג ממשקלו כדי לשחק כקשר. השחקן מודע לחזרתו הצפויה של גלושצביץ' להרכב, ואין לו כוונה להתנדנד. למעשה, החלטתו של בנין באחד האימונים להעדיף בתרגול את אלי אלבז הצעיר תסכלה אותו וסימנה את תחילת המשבר בין הצדדים.

לוי אמר בשבוע שעבר למקורביו: "בושה איך שהפועל מתנהגת אליי. כל היחס שלהם מוכיח עד כמה אנשים שם לא יודעים להעריך את מה שיש להם ביד. במשך חודשיים וחצי ישבתי בחוץ, ואף אחד לא הרים טלפון לשאול מה קורה איתי. ישבתי בבית, בכיתי, ולא ידעתי מה לעשות. לא ראיתי שזה הזיז משהו למישהו במועדון. רק אחרי שהחלטתי לתבוע את המועדון החליטו להחזיר אותי לפעילות בתנאי שאסיר את התביעה. אחרי שחזרתי לפעילות נתנו לי לשחק פה ושם".

לוי הוסיף: "אם לא הפציעה של גלושצ'ביץ בכלל לא הייתי משחק בהרכב. ברגע שכבר חזרתי להרכב והצטיינתי עוד עושים עליי פוזות לפני הפועל ת"א ושמים אותי בהרכב השני. עברתי את הגיל שיעשו עליי תרגילי מנהיגות. אם לא מעריכים אותי לא צריך. בכל מקום אחר יעריכו אותי יותר".

גם על המגרש לוי לא ממש זוכה לפרגון מצד חלק מחבריו. בסביבת השחקן טוענים שישנם שחקנים לא ששים לשתף איתו פעולה ולא מחפשים למסור לו. במהלך השבוע פורסם כי משכורתו של ערן לוי עוקלה ע"י ההוצאה לפועל. לוי, שרתח על ההדלפה, יצר קשר עם ראשי המועדון ואמר: "ההחלטה שלכם להוציא דברים כאלה החוצה רק מוכיחה עד כמה זה נכון לעזוב. אתם צריכים להתבייש".

יואב כץ, ששמע על כך, הגיב: "אנחנו נבדוק בתוך המועדון מי הוציא דברים כאלה על ערן. מדובר במעשה חמור ובצנעת הפרט. אני רוצה להתנצל בפני ערן על כך".