צילום: ראובן שוורץ ראשי מכבי אמורים להכריע בקרוב באם להאריך חוזהו של ניר דוידוביץ' או שלחילופין השוער הוותיק יסיים פרק מפואר במועדון.

מדובר בהחלטה לא פשוטה בשל העובדה שעל הספסל מחכה להזדמנות שלו בויאן שראנוב שירד לאחרונה לספסל המחליפים. בתחילת העונה כזכור לוי רצה בדוידוביץ' כשוער ראשון אבל אז הונחת בויאן שראנוב מתוך ראייה ארוכת טווח. דוידוביץ' פתח במשחקים הראשונים, אבל לוי היה חייב לתת צ'אנס לשוער הסרבי שהגיע על משבצת של שחקן זר.

גורם במכבי: "ברגע שהביאו שוער זר לא היה מנוס מלתת לו לשחק. אלישע חשב מתחילת העונה שניר צריך להיות השוער הראשון, אבל ברגע שיש החלטה של ראשי המועדון להביא שוער זר חייבים לתת לו הזדמנות. שראנוב קיבל מספיק הזדמנויות, אבל הוא לא יכול בשלב הזה להביא כמו ניר את השקט שאנחנו כל כך זקוקים לו".

דוידוביץ' כבר הבהיר שאין בכוונתו לתלות את הנעליים בסיום העונה, ושבכוונתו להמשיך במכבי לפחות עוד שנתיים. דוידוביץ' לא פוסל מעבר לקבוצה אחרת באם לא יקבל הצעה חדשה מיעקב שחר.

למעשה, מאז חזרתו של דוידוביץ' לשער, הקבוצה לא הפסידה וספגה רק שער חובה אחד בשלושה משחקים. במערכת זוקפים את השיפור בהגנה גם לזכותו של אריק בנאדו שהצטרף לצוות המקצועי ומביא לא מעט מניסיונו בעזרת שיחות אישיות עם השחקנים.

בקבוצה היו מרוצים מהופעת הבכורה של הרכש הבוסני אדין צוצאליץ'. הבוסני הפגין נוכחות והקרין שקט רב. הוא אף השפיע לטובה על יוריצה בוליאט, שנראה יותר בטוח במשחקו. לאייל משומר יש סיבה להיות מודאג. מחליפו אוראל דגני הציג יכולת טובה בשני המשחקים האחרונים.