צילום: עוז מועלם אחרי 22 מחזורי ליגה במכבי מוכנים להודות שהכסף הגדול ששולם עבור תמיר כהן וחן עזריאל ירד לטמיון. במשחק מול מכבי ת"א עזריאל, שפתח בהרכב, הצליח להכעיס את אנשי הקבוצה כאשר גילה רפיסות מול ברק לוי והחמיץ הזדמנות קורצת כדי להשוות. עזריאל גם היה הראשון שהוחלף.

על ההחמצה הגדולה אמרו במכבי: "קורה שחלוץ מחמיץ אבל מה שקרה בהחמצה הפעם משקף את חוסר התשוקה של השחקן לתת את הנשמה וללכת עד הסוף בהזדמנות שכזו. היכולת של עזריאל היא יותר מאשר תעלומה, במיוחד עבור שחקן ששחר השקיע בו 1.1
מיליון דולר".

בגזרת תמיר כהן התעלומה אף גדולה יותר. במכבי לא היו מצטערים אם כהן היה מבקש לעזוב, אבל בשלב זה לא נראה שתהיה קבוצה שתרצה לקלוט שחקן בכושר משחק כזה.

כהן הוא אחד מבעלי השכר הגבוהים בקבוצה. ההזדמנויות שניתנו לו במספר משחקים כדי להחזירו לכושר לא הביאו תוצאות. כהן לא הצדיק את הקרדיט ושילם את המחיר בספסולו. גורם במכבי: "עדיף לכהן למצוא קבוצה בה הוא יוכל לשחק ולא להתייבש על הספסל או להילחם על מקום ב-18 . זו לא חוכמה להציג יכולת טובה באימונים, אבל במשחקים לא לתרום. כל אחד באימון יכול להיות טוב כאשר לא מופעל עליו לחץ ואינו זוכה לשמירה".

לדברי חבריו של הקשר, הוא פגוע מאד מהיחס לו הוא זוכה. במהלך השבוע כהן אף ספג נזיפה מצידו של אלישע כאשר החליט לנטוש את האימון בגלל פציעה, ומבלי ליידע את אנשי הצוות המקצועי. בתקופה האחרונה כהן שוחח יותר מפעם אחת עם לוי על מצבו ובכל פעם הובהר לו שיצטרך להוכיח את עצמו על המגרש.