צילום: ראובן כהן יעקב שחר דחה מספר פניות של סוכנים מחו"ל שהציעו לו מאמן זר. לאור נסיון העבר, גם במישור הבינלאומי, שחר מעדיף למנות מאמן מקומי שמכיר את המנטליות הישראלית.

באופן בלתי צפוי, אלישע לוי מצליח לחזור לתמונה למרות התחושה ששני הצדדים חשים שהעניין מוצה ונכון יהיה להיפרד ברוח טובה ולהשאיר פתח לשיבה עתידית מועדון. לוי הצליח להחזיר את הקבוצה למסלול אחרי פתיחת עונה נוראית. במועדון אומרים שגם זכייה בכרטיס לאירופה לא תשנה את העובדה שמדובר בעונה כושלת בה הקבוצה לא הסתערה שוב על הכתר.

חוזהו של עלי עותמן הוארך בשנתיים נוספות. בכך למעשה מימשה הקבוצה את האופציה שניתנה לה במסגרת הסכם רכישת השחקן לפני שלוש שנים מבני סכנין בסכום המוערך במיליון שקל. החוזה החדש, כך נודע, אינו כולל שינוי בתנאיו הכספיים של עותמן, שימשיך ליהנות משכר שנתי בסדר גודל של 90 אלף דולר לא כולל מענקי זכייה בתארים.

העובדה שעותמן אינו בתוכניות לעונה הבאה ללא קשר לזהות המאמן שייבחר הופכת את ההחלטה להאריך את ההתקשרות עימו לכלכלית נטו. בכיר בחיפה הסביר, כי הרצון להשאיר את השחקן תחת חוזה מחייב נועד לצורך מכירה עתידית, שתוכל לכסות לפחות חלק מהסכום ששולם בזמנו בעסקת צירופו. במועדון, כך טען אותו גורם, יסכימו אף להשאילו בעונה הבאה לאחת מקבוצות ליגת העל בתנאי שההסכם העתידי יכלול אופציה למכירתו בתום ההשאלה.