צילום: אורן אהרוני טל בן חיים, חלוצה של מכבי פ"ת, מועמד להצטרף למכבי. מאמנה הבא של מכבי, ראובן עטר, מעריך מאוד את החלוץ וסימן אותו כמועמד מוביל.

החתמתו של ראובן עטר למאמנה של מכבי העלתה משמעותית את מפלס הציפיות בקרב האוהדים הירוקים. חלומם של מרבית האוהדים לראות את עטר חוזר הביתה כמאמן התגשם הלכה למעשה. ראשי המועדון מאמינים בכוח המשיכה של עטר. הצפי לעונה הבאה הוא מכירת עשרת אלפים מנויים.

עטר עדיין שואף לסיים את העונה עם כרטיס לאירופה, אבל הראש שלו כבר נתון בתפקידו המחייב הבא. למעשה, הוא נכנס לפרויקט פינוי- בינוי. הוא מודע לכך שיצטרך לבצע חריש בכל מערכי הקבוצה.

אחת העמדות עליהן עטר יצטרך לתת את הדעת היא עמדת המגן הימני. בעמדה זו אמור לקבל עדיפות אוראל דגני, שהגיע בקיץ האחרון ממכבי נתניה ושימש אצל עטר כקפטן. עטר יצטרך אם כן לוותר על אייל משומר או עלי עותמן. שניהם האריכו את החוזה במכבי כך שאם תתקבל החלטה לשחרר את אחד מהם יהיה זה בהשאלה בלבד. בני סכנין כבר עוקבת אחרי ההתפתחויות ותנסה להחזיר את עותמן לשורותיה.

פייבוריט נוסף של עטר הוא חניכו לשעבר דלה ימפולסקי. גם הוא יכול להיות שקט. הרצון לצרף את חן עזרא עשוי לבוא על חשבונו של אחד משחקני החלק הקדמי, ככל הנראה מוחמד גדיר, שלא יסכים להמשיך במתכונת של שחקן ספסל ויבקש לעזוב.

שחקן נוסף שמחכה לתשובה הוא חיים מגרלשווילי שחוזר מחצי עונת השאלה מוצלחת בבית"ר. למגן יש חוזה לעונה נוספת במכבי והוא עשוי להיות בתמונה באם עומרי בן הרוש, אף הוא נתנייתי, לא יגיע לקבוצה.