צילום: גיל נחושתן במכבי מתחזקת ההערכה שהפסד מחר מול רמת השרון יוביל סופית להתפטרותו של ראובן עטר מאימון הקבוצה. בשל המצב הקשה אליו נקלעה הקבוצה במועדון גוברים הקולות להיפרד מהמאמן. במכבי אמרו: "ניסינו עד עכשיו הכול, החלפנו שחקנים, החלפנו הרכבים וכרגע נשאר רק דבר אחד לעשות...".

חדר ההלבשה הירוק געש גם ערב המשחק מול בני יהודה ת"א. לטענת שחקנים, באסיפת הקבוצה עטר הדגיש שבני יהודה צפויה לעלות עם שלושה בלמים, אך באימון הוא הסתפק במשחקונים ולא תרגל שיטת משחק שתתמודד מול המערך הזה.

אחד השחקנים: "במקום שנתרגל באימון שיטת משחק שתתאים לצורה שבני יהודה משחקת, לא היה שום תרגול ורק עשינו משחקונים. נמאס כבר מהמשחקונים האלו. ככה קרה מול הפועל ת"א כאשר עטר אמר לנו ללחוץ את הבלמים של הפועל, ולא תרגלנו זאת באימון וכך גם הפעם. אי אפשר ליישם דברים במגרש אם לא מתרגלים באימונים".

עטר החליט לבצע שורה של שינויים בהרכב. אחד מהם היה שינוי כפוי עם הצבתו של בויאן שראנוב במקומו של אמיר אדרי שסבל מזעזוע מוח. מתברר שדווקא החילוף הזה הציל את עורו של עטר. שראנוב עצר מספר כדורים שכבר נראו מפרפרים ברשת.

חן עזרא לקח קשה את הירידה לספסל. עזרא, שעד כה היה הבאנקר של עטר הודח לטובת אייל גולסה, שלא הצליח להשפיע על המשחק. טאלב טוואטחה היה המום כאשר נודע לו ששמואל שיימן מועדף על פניו. טוואטחה התלונן ביום שלמחרת על פציעה בקרסול ולא נמנה עם הסגל.

גם עידן ורד, שפתח במשחק מול הפועל ת"א, נראה פגוע. יש לציין כי לפני המשחק מול הפועל ת"א ורד קיבל מסר ש"המשחק על הכתפיים שלו". בקבוצה אומרים: "איך אפשר במשחק אחד להגיד לורד שהמשחק בנוי עליו ובמשחק אחר כך להוציא אותו מההרכב".

בקבוצה לא מבינים את פשר ההתעקשות של עטר להציב את ג'ואל דמאו כקשר אחורי, ולא לאביחי ידין שמוסט שוב ושוב לעמדת הקשר בצד ימין. לדברי חבריו, ידין מתוסכל מאד מהמצב: "ידין איבד קרוב ל-20 כדורים מה שלא איבד בכל התקופה עד כה. הוא לא מתאים לשחק בצד ימין וכל הניסיונות להעביר מסרים לעטר בנושא עלו עד כה בתוהו".

בקבוצה טוענים עוד כי עטר לא מקיים שיחות אישיות עם השחקנים ולא ממש מנסה לנתח איתם את הסיבות שבגללן הוא מחליט להושיבם בחוץ.
התחושה בקרב אנשי המועדון היא שגם אוהדי יציע ג' שעד כה שמרו לו חסד נעורים יתחילו לאבד סבלנות בדומה לאוהדים ביציעים אחרים שכבר קראו לעטר להתפטר.

בירידה לחדר ההלבשה השחקנים ספגו קללות. עשרות אוהדים חיכו לשחקנים מחוץ לאצטדיון וגידפו את היוצרים למעט שראנוב וקטן. עידן ורד התעמת עם אחד האוהדים שביקש לסגור איתו חשבון. אייל משומר שמע קללות והעדיף להבליג.

עטר ניסה במהלך השבוע שעבר לשדר עסקים כרגיל, אבל גם הוא יודע שכישלון נוסף יגרום לו לאבד את החסינות גם אצל הבוס.