צילום: אורן אהרוני עידן ורד, אחד מחביבי הקהל הירוק הצליח להסתכסך עם אוהדיה הקנאים של הקבוצה. הקרע בין הצדדים הגיע לשיאו כאשר במהלך המשחק מול רמה"ש חלק מהאוהדים שרקו בוז לשחקן כל אימת שנגע בכדור.

הסכסוך בין ורד לאוהדים נולד בתום משחק הליגה מול בני יהודה. עשרות אוהדים המתינו מחוץ לאצטדיון וביקשו לפרוק את זעמם על מספר שחקנים שעשו את דרכם לרכביהם. שחקנים כמו אייל משומר, אייל גולסה, עידן ורד ואלון תורג'מן ספגו מטר של טענות וקללות. ורד הידוע כבחור מאופק מחוץ למגרש לא נשאר חייב וסימן לאוהדים בתנועת יד "שבו בשקט". האוהדים שהיו ממילא נסערים לא השלימו עם התגובה. כבר באותו ערב הגיעו מספר אוהדים לביתו של ורד כדי ללבן את העניינים. ורד, לטענתו, היה האיש שיזם את הפגישה כדי לחסל את הפרשה.

בפועל, מתברר שחלק מהאוהדים לא סלחו לשחקן שכאמור ספג שריקות בוז צורמות במהלך המשחק ברמת השרון. במכבי פעלו השבוע כדי להשקיט את הגזרה ולהפגיש בין האוהדים לשחקן כדי לשים סוף לפרשה.

ורד, שנדהם מיחס חלק מהאוהדים כלפיו במהלך המשחק, אמר לחבריו בקבוצה: "הופתעתי מההתנהגות של חלק מהאוהדים. זה בכלל לא נוח ולא נעים ששורקים נגדך. אם זה עושה להם טוב שישרקו. אני צריך להתרכז במגרש. אני מקווה מאד שהתופעה הזו תיפסק. אני בטוח שאם אבקיע הקהל יריע לי".
במועדון מקווים לשים סוף לתופעה כבר במשחק ביום שני. בקבוצה אומרים כי נסיון העבר הוכיח שאם הקהל הירוק "מתלבש" על אחד משחקני הקבוצה סיכוייו להמשיך במועדון קטנים.