צילום: ראובן שוורץ חלוץ מכבי ת"א רוברטו קולאוטי מעוניין מאוד לחזור ולשחק בחיפה עוד העונה. בקיץ הקרוב קולאוטי יסיים חוזה של שלוש שנים במכבי ת"א. כבר בינואר החלוץ יהיה רשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שיחפוץ.

קולאוטי לא הסתיר בפני מקורביו בחיפה את רצונו העז לחזור ולשחק בחיפה בשורותיה שיחק עוד בטרם יצא לשחק בשורות מינשנגלדבך מהבונדסליג. החלוץ אף העביר מסר שהוא מוכן לוותר על חלק גדול משכרו כדי לחזור לחיפה. חוזהו הכבד של קולאוטי במכבי מגיע ל-600 אלף יורו נטו בעונה. בחיפה, במקרה הטוב, יהיו מוכנים לשלם לקולאוטי שליש מהשכר הזה.

יש לציין כי ערב חזרתו לישראל יזם קולאוטי שיחה עם יעקב שחר במהלכה הציע את עצמו. שחר דחה את ההצעה בטענה שלא יוכל לשלם לשחקן את הסכומים להם הורגל.

קולאוטי החל לחשוב על אלטרנטיבות אחרות בעקבות הפיחות הרציני במעמדו במכבי ת"א, ולאחר שסירב בתחילת העונה לעזוב תמורת פיצוי כספי. עכשיו הכדור עובר לאריק בנאדו ששיתף פעולה בעבר עם קולאוטי תחת שרביטו של רוני לוי.

בעקבות פציעתו של דינו אנדלובו מכבי חייבת לצרף חלוץ מטרה. קולאוטי בהחלט יכול לענות על הצרכים גם בטווח הארוך. לקבוצה יש היום שלושה חלוצים בלבד: שלומי אזולאי, וויאם עמאשה ואלון תורג'מן.

דלה ימפולסקי ממשיך לצפות במשחקים מהיציע, ונראה שלא יהיה מנוס מלשחררו. בעקבות פציעתו של אוראל דגני, עודד אלקיים, שעד כה לא מצא את מקומו בסגל יהפוך לאלטרנטיבה של אייל משומר.