צילום: גיל נחושתן בהפועל חיפה גוברת הערכה שהחלוצים מהראן ללה ויובל אבידור ימשיכו בקבוצה עד תום העונה ולא ינצלו את סעיף השחרור בינואר. השניים חתמו בקיץ על חוזים שמאפשרים להם לעזוב את הפועל בינואר תמורת פיצוי כספי.

תפוקתם של ללה ואבידור בסיבוב הראשון הייתה דלה במיוחד: ללה כבש שני שערים ואבידור שער אחד בלבד. הבעלים יואב כץ: "אין ספק שציפינו לתפוקה הרבה יותר גבוהה מחלוצים ברמה של ללה, אבידור וולדימיר גלושצ'ביץ’. יש לא מעט קבוצות בליגה שלנו שכל תקציבן שווה לשכר של שלושתם. נצטרך לחזק את הקבוצה בחלק הקדמי”.

בהפועל יצאו ברגשות מעורבים מהתיקו 1:1 מול הפועל רמת גן. מצד אחד שמחו שם על הנקודה שהושגה בחוץ, ומצד שני הייתה תחושה שהקבוצה לא ניצלה את החולשה של היריבה.

דנילו ניקוליץ' חזר לשחק אחרי תקופה ארוכה, הוצב בעמדת המגן השמאלי והציג יכולת לא רעה. ניקוליץ', שכבר היה עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה לקראת ינואר, ינסה בתקופה הקרובה לחזק את מעמדו.

המאמן ניר קלינגר ממשיך לקבל גיבוי מיואב כץ, ובעלי תפקידים במועדון כבר נואשו מהניסיונות לשכנע את כץ לפטרו. "כץ בשלו. יש לו קשר עמוק עם קלינגר ונראה שלפחות עד לפתיחת חלון ההעברות לא יהיו שינויים. המטרה שלו היא לחזק את הקבוצה במספר שחקנים".