צילום: ראובן שוורץ לאריק בנאדו ולמכבי צפוי ביום ראשון אחד המשחקים החשובים ביותר העונה, כשהם יארחו את הפועל תל-אביב לקרב צמרת, שבסיומו ניתן יהיה להכריז באופן רשמי על חזרתה של מכבי למאבק על תואר האליפות או שהיא תסתפק בקרב על אירופה.

בסיבוב הקודם צפה בנאדו מהיציע בתבוסה של מכבי 3:0 בבלומפילד. הפעם, כשבאמתחתו שמונה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, מקווה בנאדו להשיג ניצחון ושלוש נקודות: “הפועל תל-אביב היא קבוצה מסוכנת. צפיתי מהיציע בהפסד בבלומפילד וזה לא היה נעים. יהיה מאבק מעניין ללא קשר למיקומן של שתי הקבוצות. המאבקים בין שני המועדונים תמיד היו מרתקים וגרמו הנאה לקהל. בבית שלנו, כשהאצטדיון יהיה מלא, נשאף לנצח ולהמשיך במומנטום”.

על השאלה אם הוא לא צובט את עצמו בכל פעם מחדש כשהוא רואה את ההתקדמות של הקבוצה, אמר בנאדו: “במכבי אנחנו לא נוהגים לצבוט את עצמנו. אנחנו מודעים לרמת הציפיות שיש מאיתנו”.

במכבי לא יצאו השבוע בהצהרות. הטראומה של פתיחת העונה עדיין חקוקה אצל כולם עמוק בזיכרון. הקפטן יניב קטן: “הקבוצה עשתה דברים טובים מאוד עד עכשיו. מה שהוביל אותנו לאורך כל הדרך זו הצניעות. אסור לנו לצאת בהצהרות. אנחנו מאמינים בעצמנו, ואחרי פתיחת העונה הלא טובה חשוב שנהיה עם הרגלים על הקרקע. כל משחק מול הפועל תל-אביב זה משחקעונה, ואני בטוח שנגיע מוכנים אליו. מכבי זכתה באליפויות בזכות העובדה שהיינו קבוצה מאוחדת,
וחשוב שכך זה יישמר”.