צילום: אורן אהרוני אריק בנאדו צפוי לסיים את תפקידו בתום העונה. לפי שעה בנאדו רחוק מלעמוד במטרות הקבוצה לעונה והוא עלול לשאת בתוצאות. מקבוצה שאמורה הייתה להוות פקטור במאבק על האליפות, מכבי של העונה נאבקת על מקום בפלייאוף העליון.

יעקב שחר, שלא מתלהב למנות מנהל מקצועי, יעדיף למנות מאמן מנוסה ובעל קבלות. בין האופציות המוזכרות רוני לוי, אלישע לוי ואברהם גרנט. התחושה היא שבשלב זה התפקיד גדול על בנאדו. במכבי סבורים שרצוי שראש מערכת כזאת צריך להיות דמות שתדע להתמודד מול האתגרים המקע צועיים וכן לעמוד מול שחר, השחקנים האוהדים והתקשורת כאחד. בנאדו, שמודע לרחשים מסביב, מבין שחובת ההוכחה עליו עד תום העונה.

יחד עם זאת, בנאדו לא יכול לברוח מהאחריות למשגים שנעשו שמשפיעים על התוצאות והיכולת במגרש. מתוך ארבעת שחקני הרכש שבנאדו צירף רק רובן ראיוס מצדיק חלקית את ההשקעה בו. יתר השחקנים, שמעון אבוחצירה, אלעד גבאי ורן אבוקרט לא עונים על הציפיות. לכל אלה יש להוסיף את תופעת המנוע
דים. גם השאלתם של שחקנים דוגמת שלומי אזולאי ודינו אנדלובו והעובדה שאנדרי פילאבסקי גם הוא בדרך החוצה מדגישה את העובדה שנעשו טעויות בקבלת ההחלטות.