צילום: ראובן כהן החלוץ ההונגרי הבינלאומי תמאש פרישקין שהושאל למכבי עד תום העונה לא היה כלל ברשימת הקניות של אריק בנאדו לקראת חלון העברות הנוכחי. בנאדו חשק בחלוצים איכותיים יותר, אבל אלה נדחו בעיקר בשל עלויות כספיות גבוהות.

בנאדו, שלא עקב באופן רצוף אחרי ההונגרי, הבין שעדיף ציפור אחת ביד על שתיים על העץ ולכן נתן את הסכמתו להשאלת פרישקין. לפרישקין, 27 , 42 הופעות במדי נבחרת הונגריה בהן כבש 12 שערים. אפשר לכנותו "ההונגרי הנודד". לחלוץ שהושאל מאוסטריה וינה יש רזומה עשיר בתחנות והשאלות. הוא שיחק בעיקר בליגת המשנה באנגליה. בין היתר הוא הופיע בווטפורד, איפסוויץ', פרסטון, קווינס פארק ריינג'רס, סוונסי, דרבי קאונטי ולאחרונה אלניה וולדיקווקז הרוסית.

חוסר היציבות שלו, וכן העובדה שלא שיחק באופן סדיר בחצי השנה האחרונה בשל פציעה בברך לא הוסיפו לו נקודות אצל בעלי תפקידים במועדון. פרישקין אומנם עבר בהצלחה את הבדיקות רפואיות, אבל הוא סובל עדיין מקרע קטן ברצועה הצידית של הברך זכר לפציעה האחרונה בספטמבר. על פי ההתרשמות הראשונית לא מדובר בפציעה שאמורה להגבילו במשך העונה, אלא אם ייפגע שוב באותו מקום רגיש.

בסביבתו של החלוץ טוענים שמאז אותה פציעה פרישקין חזר לשחק ואף כבש. אגב, אין זו הפעם הראשונה ששחקנים מגיעים למועדון עם רקע של פציעות. פציעתו של אביחי ידין עוד מהתקופה בה שיחק בהפועל ת"א עדיין מהדהדת בכפר גלים. במכבי החליטו ללכת על פרישקין בידיעה שאין מדובר בהימור גדול. מלבד העובדה שמדובר בהשאלה בחינם, מדובר בהשאלה עד תום העונה עם אופציה לרכישה. מכבי למעשה משלמת רק את שכרו של השחקן, ואם יוכיח את עצמו, בקבוצה ישאפו מן הסתם לממש את האופציה.