צילום: אלעד גרשגורן מכבי חיפה הולכת מדחי אל דחי. אחרי התבוסה הקשה מול הפועל ת"א ניתן היה לצפות ששחקני חיפה יעלו למגרש וישמרו על כבודם מול סכנין, אבל בפועל קרה ההפך הגמור. ערב המשחק בנאדו ערך לשחקנים שיחות מוטיבציה, אבל הדברים נפלו מן הסתם על אוזניים אטומות. על פי המתרחש נראה היה שהמאמן
החיפאי איבד שליטה, וגם כל השינויים שנעשו תוך כדי משחק לא הביאו תוצאות.

בקבוצה כבר לא מעיזים לדבר על אירופה אלא רק על שמירת כבוד המועדון. אביחי ידין שלא שותף כלל לא הסתיר את תסכולו. במועדון מדברים על כך שידין הוא סימפטום למה שקורה בשנים האחרונות בקבוצה. שחקני רכש יקרים שמספקים תפוקה מינימלית. במכבי מבקרים את השחקן: "ידין הוא האחרון הוא האחרון שצ־
ריך להפגין חוסר שביעות רצון. משחקן שמקבל כל כך הרבה כסף וחוזה של שנים מצפים להרבה יותר. ידין לא כבש ולא בישל שער אחד לרפואה. אפילו הזר של מכבי ת"א מיטרוביץ' כבש, ידין לא".

קריאות ה"אולה" של הקהל כלפי שחקני סכנין עוררו זעם בקרב השחקנים שטענו שהקהל "מתלבש" על חלק מהשחקנים ומערער את ביטחונם. בתוך כך, בתום המשחק טאלב טוואטחה איבד שליטה והתעמת פיזית עם האוהדים. השחקן כמעט מצא את עצמו במעצר כאשר ניסה לתקוף את האוהדים אחרי שהוזהר ע"י המשטרה.

טוואטחה טען שהאוהדים קיללו את בני משפחתו דבר שהרתיח אותו. בסביבתו של השחקן טענו שכבוד המשפחה הינו הדבר החשוב ביותר עבורם, וניתן להבין את זעמו של המגן. לקראת המשחק מול מכבי ת"א, במועדון מקווים להשיב את הכבוד שנרמס: "אף אחד לא חושב כאן על אירופה אלא רק על שמירת הכבוד של המועדון בכלל ושל כל אחד מאיתנו בפרט".