צילום: ראובן כהן טאלב טוואטחה נחוש לעזוב בקיץ. בימים האחרונים המגן קיבל הצעה מרומניה אותה הוא בוחן. בעקבות היחסים הבעייתיים בין טוואטחה לחלק מהקהל שבאה לידי ביטוי בשריקות הבוז במשחק הרדיוס בנתניה מול ב"ש קלושים הסיכויים שהמגן ימשיך בקבוצה.

ובינתיים, מתברר שאחרי המשחק בנתניה נמנעה תגרה בין אוהדים תומכי טוואטחה למתנגדיו. על פי העדויות עולה שבני המשפחה עשו הכול כדי לצנן את הרוחות אחרי שחלק מאוהדיו של השחקן רצו להתעמת עם מתנגדיו. דקל קינן, שנחשב ל"אביו הרוחני" של המגן, ניגש אל השחקן במחצית, חיבק אותו ועודד את רוחו.

גם שחקנים אחרים לא חששו מתגובת הקהל ובסיום המשחק עודדו את השחקן בזמן שהקהל שרק בוז וקילל את המגן. מקורביו של טוואטחה אמרו בשבוע שעבר: "אי אפשר יהיה להמשיך בשידוך בין הצדדים. מלבד ההצעה מרומניה יש גם את גיא לוזון שרוצה בשחקן. אם היה למכבי מאמן מנטלי, זה היה יכול לעזור לטאלב להתגבר על המשבר. המשפחה הרוסה לגמרי מהמצב. לטאלב יש אח שלומד ברומניה, הוא ישמח לעבור לכל קבוצה, רק לא להישאר בחיפה".

כך או כך לא מתקיים כל מו"מ בין הקבוצה לשחקן. נראה שגם במועדון מצפים שתגיע הצעה טובה מחו"ל שתביא למכירתו של השחקן ותשקיט את הרוחות.