צילום: גיל נחושתן סארי פאלח בדרך החוצה. במו"מ שהתנהל בין פלאח למכבי הוצע לשחקן 175 אלף דולר בעונה. הבלם מצדו דרש 200 אלף דולר. התעקשותו של השחקן שלא להסכים לתנאים הובילה לפיצוץ המו"מ ולהודעת המועדון לשחקן שבסיום העונה הוא יוצב ברשימת ההעברות כאשר תג המחיר על הבלם יעמוד על מיליון יורו.

בקבוצה זועמים מאד על הבלם שמסיים חוזה בתום העונה הבאה ויהיה רשאי בינואר הקרוב לנהל מו"מ עם כל קבוצה לקראת העונה שלאחר מכן מבלי שתהיה למועדון אפשרות לקבל על השחקן דמי העברה כפי שקרה במקרה אייל גולסה. בקבוצה אמרו: "פלאח הגזים בדרישותיו. נראה שמדובר בדרישות שיש בהן כדי להביא לפיצוץ. מכבי באה לקראתו והציעה לו חוזה של שלוש שנים עם סכומים שלא כל שחקן זוכה להן תוך כדי שדרוג כל עונה בשכר. בכל זאת, הוא מתעקש".

בסביבתו של פלאח אמרו: "אם תג המחיר על פלאח כזה גבוה אין סיבה בעולם שלא ישלמו לו חוזה בהתאם למה שהוא שווה". פלאח הודח מההרכב במשחקים האחרונים, ונראה שהרומן בין הצדדים על סף סיום. השאלה היא האם תהיה קבוצה בחו"ל שתסכים לשלם סכומי כסף כה גבוהים על השחקן. הבלם עצמו נחוש לעזוב לחו"ל. אגב, סוכנו של השחקן הוא דודו דהאן שמייצג גם את טאלב טוואטחה.