צילום: ראובן כהן בנוסף לכאבי הראש של יואב כץ בנוגע לזהות האצטדיון ובניית הסגל, הבוס יצטרך לקבל החלטה גם בנוגע למתקן האימונים בקריית חיים ולהמשך תפקודה של מחלקת הנוער.

בהפועל משוכנעים שכל הזמן שהקבוצה הבוגרת תתאמן ב"ארגז החול" בקריית חיים היא לא תתקדם. זה לא סוד שתנאי האימון בקריית חיים בלתי נסבלים. שלומי דורה, שכבר נפגש ושוחח עם כץ לפגישה בלתי מחייבת, הבהיר שאחד התנאים שלו להמשיך הוא שיפור דרסטי בתנאי האימון. דורה שואף להוציא את הקבוצה בכל מחיר מקריית חיים. אחת האפשרויות שעלו הוא להתאמן באופן סדיר במגרשי האימון המפוארים בנשר. לשם כך הפועל תהיה מוכנה להיכנס למו"מ עם ראש עיריית נשר אבי בינמו שבמסגרתו תהיה מוכנה להעביר שחקנים שייפלטו לקבוצה שהעפילה לא מכבר לליגה א'.

בנוסף לכך, כאמור, כץ מוטרד ממה שקורה במחלקת הנוער. מודי בראון שהוביל את פרויקט הנוער הודיע שהוא נפרד מהמועדון בשל חילוקי דעות עם כץ. כעת תפעול המח חלקה יחזור לידיו של כץ. במילים אחרות, כץ שוב יצטרך לדאוג לאחזקה השוטפת של המתחם כולל תשלומי מים, חשמל וכו' לוועד ק.חיים. בשנה האחרונה אנשי הפרויקט לקחו על עצמם את התשלומים השוטפים. בכל מקרה, ילידי המחלקה עצמה ימשיכו להתאמן בקרית חיים.