צילום: ראובן שוורץ חלוץ מכבי שמעון אבוחצירה, שמיודד עם הבלם שיר צדק עוד מהתקופה שבה שיתפו השניים פעולה בקריית-שמונה, המליץ לצדק לחתום בשורות חיפה ולא בשורות מכבי תל-אביב.

אין זה סוד שחיפה רוצה לעונה הבאה את צדק, שנחשב לאחד הבלמים המבוקשים ביותר בליגת העל. הבלם מסיים חוזה של שש שנים בקריית-שמונה ושם לא מתכוונים לעמוד בדרכו אם תהיה קבוצה שתשלם עבורו תג מחיר של 600 אלף יורו.

בשבוע האחרון שוחחו ביניהם יעקב שחר והבעלים של קריית-שמונה איזי שרצקי. חיפה מוכנה לשים על השולחן כ 450- אלף יורו בזמן שמכבי תל-אביב מוכנה לשלם קצת פחות - כ-400 אלף יורו. צדק בוחן את שתי ההצעות ונראה שנוסף על דרישה לחוזה ארוך טווח בן שלוש שנים לפחות שיציג, הוא יכלכל את צעדיו המקצועיים רגע לפני שיחליט סופית לאיזו קבוצה להצטרף. הבלם מודע לכך שבמכבי תל-אביב מקומו בהרכב לא יהיה מובטח, ואילו בחיפה הדרך להרכב תהיה סלולה בעקבות שחרורם הצפוי של לא פחות משלושה בלמים מסגל הקבוצה.

בהנחה שצדק יגיע, הוא יחבור לוויאם עמאשה ששיחק השנה בקריית-שמונה ולאלעד גבאי ואבוחצירה שהצטרפו לחיפה בשנה שעברה. אגב, גבאי, שחזר להרכב בעקבות פציעתו של אייל משומר, מחכה לשמוע מהמאמן הסרבי מהן תוכניותיו לעונה הבאה ובכל מקרה הוא לא מתכוון לשמש שחקן ספסל עונה נוספת.