צילום: ראובן כהן ראובן עטר ממשיך לשמור את הקלפים צמוד לחזה בכל מה שנוגע לגיבוש סגל הקבוצה לקראת העונה הבאה. אחת השאלות איתן יצטרך להתמודד היא עתידו
של הקפטן יוסי דורה.

דורה, שסיים חוזה שלוש שנים ועבר תקופה לא פשוטה בעיקר בגלל יחס האוהדים אליו, נחשב לשחקן הבית המזוהה ביותר עם המועדון. בקבוצה חוששים לאבד את הזהות הידועה לאחר שלאורך שנים היו גאים שם בכך שמרבית שחקני הסגל הם שחקנים תוצרת בית. יש לציין כי בשנים האחרונות נטשו לא מעט שחקנים את הפועל דוגמת חנן ממן, גל אראל, רן אבוקרט והאחרון שבהם שחר הירש.

כעת גם לגבי אלה שנשארו כולל יוסי דורה יש סימני שאלה. אושרי רואש ורועי שוקרני טרם קיבלו הצעה לחדש את החוזה, יובל אבידור קיבל הצעה נמוכה משמעותית, והישאם כיוואן זכה לשדרוג נמוך בהשוואה למה שהוא דורש. יואב כץ לא מסתיר את רצונו לראות את דורה ממשיך אלא שההצעה החדשה היא לעונה אחת בלבד. נראה שהצעה מקבוצה אחרת לחוזה ארוך טווח תגרום לו לעזוב. הפועל עכו והפועל פ"ת כבר הביעו עניין.

בסביבתו של השחקן אמרו השבוע: "דורה על פרשת דרכים לא פשוטה. מצד אחד, יהיה קשה לו לעזוב את הקבוצה בה הוא נחשב לסמל. מצד שני, דורה נפגע מאוד מהתנהגות חלק מהקהל העונה שלא עוררה בו מוטיבציה להמשיך".