צילום: אורן אהרוני יואב כץ לא מתכוון לוותר על אושרי רואש. השניים שוחחו השבוע שוב במטרה לנסות ולקדם עניינים. רואש שמסיים חוזה, יכול לעבור לכל קבוצה תמורת דמי השבחה בסך מיליון ש"ח. כץ הציע לרואש חוזה ארוך טווח. כץ אמר השבוע: "אני מאד רוצה את רואש, וחושב שחוזה ארוך טווח יוכל להבטיח את עתידו המקצועי והכלכלי".

הכוונה להשאיר את רואש לא עומדת בסתירה לרצון לצרף את גל כהן מבני יהודה. השחקן על הכוונת של הפועל זה מספר שנים. מדובר בבלם גבוה וחזק שאמור לחזק את מרכז ההגנה על חשבון רואש שיכול לשחק גם בתפקיד הקשר האחורי. פחות מחודשיים לפני משחקי גביע הטוטו, בהפועל עדיין לא יודעים היכן ישחקו. טרם הושג סיכום עם העירייה באשר לתנאי השימוש באצטדיון.

בנוסף, בשלב זה לא ברור אם אצטדיון סמי עופר יהיה מוכן לתחילת המשחקים. חוסר הוודאות הזה מטריד את ראשי המועדון בכל מה שנוגע למכירת מנויים: "יש לנו גרעין של אוהדים שרוכש מדי שנה מנויים, ואף אחד לא יודע אם נתחיל בסמי עופר או במקום אחר. יש חוסר בהירות מוחלט לגבי זהות המגרש בו נשחק", אמרו במועדון.

גם במחלקת הנוער של המועדון קיים חוסר- בהירות לגבי המגרש בו ישחקו קבוצות המחלקה. העלויות הכספיות לא יאפשרו להפועל להמשיך ולהשתמש במתחם האימונים בקריית חיים ועזיבה למקום אחר עלולה לגרום לנטישה של שחקנים צעירים.