צילום: עוז מועלם הפועל פתחה ביום שלישי שעבר את אימוניה תחת שרביטו של ראובן עטר. על פניו, הסגל של העונה נראה נחות מזה של העונה הקודמת. בכל הקשור לחלק הקדמי ניתן לראות שהקבוצה נחלשה משמעותית. בעונה שעברה היו להפועל חלוצים דוגמת זרקו קוראץ',יובל אבידור ומהראן לאלה. היחיד שנשאר הוא לאלה
שלא שיחק בעונה שעברה באופן קבוע, והיה רחוק מלשחזר את יכולתו הטובה מלפני מספר שנים.

עטר ממשיך לחפש חלוץ זר שאמור להחליף את קוראץ'. בהפועל מקווים בסופו של דבר לשחק בסמי עופר. לראשי המועדון ברור, שבמידה והמשחקים ישוחקו באצטדיון בעכו, מכירת המנויים תיפגע באופן דרמטי. גם כך, הפועל מכרה אלף מנויים לערך. מעבר לעכו עלול להביא לכך שחלק ממנויי יציע הזהב לא ירכשו מנויים.

"אנחנו הולכים כרגע אל הלא נודע", אמרו במועדון. "המעבר האפשרי לעכו, והעובדה שבקבוצה אין שחקן אחד אטרקטיבי שבגללו יהיה שווה לאוהדים להגיע למגרש עלולה לפגוע בנו. אם היינו מביאים שחקנים דוגמת חנן ממן או מוחמד גדיר זה היה יכול להדליק את האוהדים. זו הולכת להיות עונה לא פשוטה. ראשית, לא ברור היכן נשחק. שנית, הקבוצה לא מספיק משכנעת ואין מגרשי אימון סדירים. שלישית, חלק מהאוהדים עזבו לטובת 'קבוצת רובי שפירא', וחלק אחר, שהיה נאמן לאורך שנים מתלבט אם כדאי לו לרכוש מנוי".