צילום: עוז מועלם בעוד הפועל משוועת לעזרה כספית מגורמים כאלה ואחרים שניים משחקניה היקרים של הקבוצה דריו פרננדס ומהראן לאלה, שמשתכרים 140 אלף דולר כ"א, משמשים כשחקני ספסל, ולא נמצאים בשלב זה בתוכניות של ראובן עטר.

לאלה הגיע כהבטחה גדולה להפועל אבל בעונה שעברה כמעט ולא בא לידי ביטוי. דווקא כעת כאשר הפועל זקוקה לחלוץ מרכזי היה נדמה שהוא יתפוס את מקומו, דבר שבפועל לא קורה. עם זאת, לאלה לא מרים ידיים ומשוכנע שכבר העונה יצליח לפרוע את השטרות. כל זה לא מונע מעטר לנסות ולצרף חלוץ נוסף שאמור לשחק לצידו של הקנדי טוסיין ריקטס שהרשים במשחק האימון מול מכבי פ"ת 0:3 כאשר כבש צמד והיה פעיל מאד.

צירוף חלוץ נוסף יקשה מן הסתם על לאלה לקבל דקות. פרננדס, לעומת זאת, מודע לכך שמדובר בעונתו האחרונה במועדון ובגילו המתקדם, 36 , מבין שעם חוזה כזה עדיף לא לשבור את הכלים ולעמוד לרשות המאמן כאשר יידרש לכך.

עטר גיבש למעשה את ההרכב שלו לעונה הקרובה. בקישור האחורי זוכים לעדיפות בשלב זה יובל שבתאי ורועי שוקרני. עאהד עזאם טרם הגיע להבנות עם
המועדון ולא נמצא כרגע בתמונת ההרכב. מי שחוזר לעניינים הוא הישאם כיוואן שמתופקד אצל עטר באגף ימין. בניגוד לעונה שעברה יש להפועל ספסל טוב יותר שמאויש על ידי שחקנים כמו אור אוסטווינד, פרננדס, לאלה ועומר ורד.

ביום שלישי תפגוש הקבוצה במשחק דרבי את מכבי חיפה. יהיה זה מפגש מסקרן של עטר מול קבוצתו בעבר הלא רחוק. הדרבי יהווה הכנה אחרונה לקראת
משחק הליגה בשבוע הבא מול הפועל עכו באותו אצטדיון.