צילום: ראובן כהן עזיבתו של אייל טרטצקי, עוזרו של ראובן עטר, הותירה את אנשי המועדון המומים. טרטצקי, שנחשב לאחד האנשים המוערכים במועדון, החליט לא להגיע לאימוני הקבוצה בשל חילוקי דעות כספיים עם הבעלים, יואב כץ. טרטצקי: "אני פגוע. אני מרגיש שיואב תקע לי סכין בגב. למדתי על בשרי. אל תצפה, כי אז תתאכזב. יש דברים שאם אוציא אותם לא יהיה נעים לאנשים במערכת. אני מעדיף לשתוק רק מפאת הכבוד שאני רוחש להפועל".

אחרי שלא עבר בבקרה ונאלץ לשבת ביציע במשחק גביע הטוטו מול בני סכנין הקרע בין טרטצקי וכץ הלך והעמיק. לטענת טרטצקי, הוא לא קיבל את מה הובטח לו. בעקבות ההתפתחות, עטר החליט למנות את מאיר בן מרגי לעוזרו גם מתוך רצון למנות לתפקיד אדם המזוהה עם המועדון. בן מרגי, כזכור, שימש כעוזרם של שלומי דורה וטל בנין בקדנציות שונות.

במועדון ציינו השבוע לשבח את נאמנותו של טרטצקי. באימון של יום שני הוא העמיד את רכבו הפרטי לצורך העברת הציוד לאימון. אגב, זה לא המקרה היחיד בו טרטצקי נענה ברצון לבקשה להוביל ברכבו את האפסנאי עם הציוד לאימון.

אגב, מועדון הספורט הפועל רובי שפירא ז"ל שהוקם לאחרונה הביע נכונות לקלוט את טרטצקי. אחד מראשי העמותה, אבי קאופמן אמר: "נשמח לצרף את טרטצקי בזרועות פתוחות בכל תפקיד כולל כשחקן".