צילום: אבי רוקח אם משחקי גביע הטוטו נתנו סיבות לאופטימיות מבחינת הפועל חיפה באו משחקי הליגה והוכיחו אחרת. בשלב זה, שידוד המערכות שביצע ראובן עטר בקבוצה
לא מוכיח את עצמו. מלבד מאזן הנקודות הדל הרי התבוסה להפועל ת"א כמו גם היכולת המבישה הדליקו נורות אזהרה לגבי עתיד הקבוצה בליגת העל.

4 שחקנים שעשו את מחנה האימונים בבלגרד לא נכללו בסגל למשחק מול הפועל ת"א. מדובר באמיר אבו ניל שעבר לעכו, עאהד עזאם שנמכר לק"ש, דריו פרננדס שהוקפא ואושרי רואש שלא עבר בבקרה. במצב דברים שכזה כאשר רועי שוקרני בחוץ עקב הרחקה והישאם כיוואן פצוע לא היו בסגל שחקנים שיכלו לעשות את ההבדל מלבד מהראן לאלה שלא שותף כלל.

עטר מצדו מעדיף להעלות בחוד את טוסיין ריקטס ואוסי מאוולי שמציגים יכולת חלשה. בקבוצה אמרו השבוע: "עטר קיבל עד כה החלטות פזיזות כאשר ויתר על לא מעט שחקנים מבלי לחשוב שצריך לגרום לכך שיהיה לנו עומק בספסל. לא יכול להיות שלקט בוצה בליגת העל יהיו רק שני בלמים (קיאנסקאס וגל כהן) ושני קשרים אחוריים (שוקרני ויובל שבתאי) כאשר אין על הספסל שחקנים בעמדות האלה. ההתעלמות של עטר מלאלה לא מובנת, כי הוא הכי טוב באימונים. לאלה ביום פחות טוב שלו מגיע לשניים- שלושה מצבי כיבוש. אם לא נתעורר, נהיה בסכנה".