צילום: shutterstock יכולתו של שוער הפועל פרסימאל קובאר מדאיגה את אנשי הפועל. השוער הצ'כי סופג שערים ממרחק בהם יש לו חלק לא מבוטל. במשחק הליגה הראשון ספג קובאר שער אומלל ממרחק מרגלי ציון צמח, במשחק מול הפועל ת"א התופעה חזרה על עצמה כאשר גילי ורמוט בעט כדור לא חזק ממרחק והשוער הדף את הכדור לתוך השער.

אחד מהשחקנים התייחס לסוגיה: "מדובר בנקודה ששווה לבדוק אותה. את שני השערים גם מול עכו וגם מול הפועל ת"א קובאר היה יכול למנוע בקלות. נקווה שלא מדובר בתופעה סדרתית, כי בסה"כ מדובר בשוער טוב".

הפועל עלולה למצוא את עצמה בבעיה לקראת משחק הליגה מול מכבי נתניה שכן אצטדיון סמי עופר עובר שזרוע וספק אם יהיה מוכן עד ה-18 בחודש. הפועל קיבלה מכתב מאנשי האצטדיון לפיו עליה להיערך בהתאם ולהכין אלטרנטיבה. לאור זאת, הקבוצה עלולה לשחק בעכו. מהנהלת האצטדיון נמסר שייעשה מאמץ גדול להכשיר את המשטח במועד, אבל אין כוונה לקחת סיכון באם כר הדשא לא יהיה מוכן: "לא נוכל לאפשר לקיים משחקים בסמי עופר עד אשר השזרוע לא יושלם אחרת נצטרך לסבול כל השנה מדשא לא מספיק איכותי. הפועל כמו גם מכבי קיבלו מכתבים בנושא כדי שיתכוננו וייערכו בהתאם", אמרו שם.