צילום: אלעד גרשגורן התפרצות השמחה בסיום המשחק מול מכבי נתניה לא הותירה הרבה ספקות. הניצחון של הפועל שיחרר לחץ גדול בו הייתה נתונה הקבוצה. קודם המשחק לכולם במערכת היה ברור שלקבוצה אסור למעוד קל וחומר לא מול קבוצה שגם במאזנה נקודה אחת בלבד.

ראובן עטר נראה בסיום קורן מאושר, והייתה לו סיבה לכך. עטר חווה בשנתיים האחרונות לא מעט אכזבות. עטר: "באופן אישי מזמן לא חוויתי ניצחון של הדקה האחרונה. הייתי שנתיים בחוץ. רק בתקופה שלי במכבי נתניה היו לי ניצחונות כאלה. אני שמח לחוות שוב את ההרגשה הזאת. הניצחון הזה חיבר ויחבר אותנו
עם הקהל. היינו צריכים את זה".

עטר התייחס לשאלה האם האצטדיון בעכו מתאים יותר למידותיה של הקבוצה: "האקוסטיקה בסמי עופר טובה. בסך הכול שיחקנו שם משחק ליגה אחד מול אשדוד, ובגביע הטוטו זכינו שם בשני ניצחונות, והייתה אווירה טובה. אומנם זה לא כמו מכבי חיפה שמביאה קהל של כ-25 אלף אוהדים, אבל עדיין אני מעדיף לשחק באצטדיון ולחוות ניצחונות כאלה גם בסמי עופר".

עם הרחקתו של גל כהן, המאמן הרגיש היטב את הלחץ ביציעים. לרגעים היה נדמה שהקבוצה תסתפק בתיקו: "ברגעים האלה אמרתי לספסל שניתן את שער הניצחון. השחקנים שידרו לי שזה עניין של זמן מתי נצא למתפרצת קטלנית. הרגשתי את זה. בדרך כלל, במשחקים מהסוג הזה הקבוצה עם היתרון המספרי מתפתה לכבוש שער נוסף וברגע שהקבוצה שמנגד מאמינה בעצמה ניתן לעשות את ההבדל ואת שער הניצחון כמו שקרה מול נתניה. אני חושב ששתי הקבוצות הבליטו התקפות חזקות. היה משחק מעבר טוב שלנו", סיכם עטר.