צילום: ראובן שוורץ אלכסנדר סטנוייביץ' לא מתכוון לקחת אחריות בעקבות שרשרת ההפסדים. סטנוייביץ' כידוע תולה את המצב במנטליות של השחקנים ובהחמצות המרגיזות. נכון להיום, יעקב שחר לא מעלה על דעתו לזעזע את המערכת ונותן גיבוי מלא למאמן שעד כה נכשל בכל פרמטר ורחוק מלענות על הציפיות ממאמן עם רקורד מרשים למדי.

שחר: "אני חושב שמול ב"ש שיחקנו טוב יותר מהמשחק בבלומפילד מול מכבי, ואני בטוח שנראה שיפור במשחקים הבאים. יש לי סבלנות". במועדון סבורים ששחר יתקשה להיפרד מהמאמן הסרבי גם נוכח העובדה שהוא היה נחוש להביאו, ובנוסף לשחר אין כוונה להחליף את האיש על הקווים זו השנה הרביעית ברציפות.

סטנוייביץ' זוכה כאמור לגיבוי מלא משחר אבל גם הוא יודע שלא לעולם חוסן ובמידה והקבוצה לא תצא מהמשבר העמוק, הכיסא שלו עלול להתנדנד. בתקופה הקצרה שלו בחיפה הסרבי לא הצליח לבנות סגל מאוזן ולא חיזק את הקבוצה במקומות הדרושים לאור מחדלי העונה שעברה. בסגל הקבוצה ניתן למצוא היום
לא מעט שחקנים בינוניים, וגם ההחלטה לעלות כל פעם עם הרכב שונה גורמת לחוסר שקט ויציבות.

אגב, בסיום המשחק מול ב"ש בעקבותיו חיפה התרחקה עד כדי עשר נקודות מהמקום הראשון, סטנוייביץ' נשמע עצבני, מבולבל ואובד עצות. השחקנים עצמם נשמעו מיואשים אחרי ההפסד הרביעי. ההחלטה להדיח את רובן ראיוס מההרכב ואת שמעון אבוחצירה ואלון תורג'מן מהסגל לא הוסיפה שקט לחדר ההלבשה. הספרדי נראה מאוד מתוסכל ובסיום המשחק בחר לא לגשת לכיוון הקהל ואף התעמת עם מוהמדו אידריסו. אבוחצירה ותורג'מן לקחו קשה את ההדחה כמו גם גוסטבו בוקולי.