צילום: איי פי הדיווחים המוקדמים על האישיות הבעייתית של מוהמדו אידריסו מקבלים כעת ביטוי בשטח. מעבר לכך שהחלוץ הקמרוני לא פרע את השטרות בהיבט המקצועי ועדיין לא כבש שער ליגה, ההתנהגות של השחקן והערותיו כלפי חלק מחבריו גורמים לאי- שקט בקבוצה.

במשחק האחרון מול הפועל עכו הקמרוני התעמת מילולית עם הקפטן הזמני דקל קינן ובא אליו בטענות מקצועיות בגין משגה טקטי. עוד קודם לעימות עם קינן הקמרוני רשם עימותים עם שחקנים נוספים דוגמת אייל משומר, רובן ראיוס ועטא ג'אבר. בקבוצה מדברים על שחקן מתנשא, בלתי נסבל ומבודד חברתית. מספר
שחקנים טענו השבוע כי הם מעדיפים להתנער מהחלוץ ולשמור ממנו מרחק.

אחד השחקנים התייחס לשחקן: "כולם יודעים שאידריסו שחקן עם אופי בעייתי. ברגע ששחקן לא נותן כבוד לשחקנים אחרים נוצרת בעיה גדולה. אנחנו לא אוהבים אנשים צבועים, כאלה שמנסים להתחנף לקהל על חשבון שחקנים אחרים. כולם ראו את ההתנהגות שלו בסיום המשחק מול ב"ש כאשר ניסה להציג את עצמו כמי שדורש מהשחקנים להגיע לקהל. אי אפשר לדבר אלינו בתנועות ידיים ובזלזול. זה לא עובד ככה".

אלכסנדר סטנוייביץ' מודע לבעיה שנוצרה בחדר ההלבשה ואינו מתכוון לעבור על כך לסדר היום. סטנוייביץ' טרם קיבל החלטה אם לוותר על שירותיו של הקמרוני. למעשה, עד להרחקה במשחק מול בית"ר שהביאה להשעייתו של אידריסו משלושה משחקים, דובר על הקמרוני במונחים של אחד החלוצים הטובים שנחתו כאן.

בקבוצה יש גם מי שמסנגר על החלוץ: "מדובר בחלוץ שהגיע עם רזומה מכובד של שערים בגרמניה, צריך לתת לו את הזמן. הבעיה הגדולה שלו שהוא טרם סיפק את הסחורה. מדובר בשחקן שאומר את אשר על ליבו וזה אולי גורם לתסיסה, אבל אנחנו מאמינים שיהיה בסדר".