צילום: איי פי "בעקבות ההתנהגות של אידריסו ב"טדי" הוא קיבל אזהרה, ובעקבות העימות המילולי במשחק האחרון נגד הפועל עכו החלטתי והודעתי לו את החלטתי בשיחה אישית בינינו שמבחינתי הוא סיים את דרכו במועדון", כך נימק אלכסנדר סטנוייביץ' את החלטתו לשחרר את מוהמדו אידריסו.

למרות זאת, מתברר שהקש ששבר את גב הגמל מבחינת סטנוייביץ' היה בדקה ה-72 למשחק מול עכו כאשר אידריסו בניגוד להוראה ברורה ירד מהמגרש לכיוון ספסל המחליפים. קודם לירידה לספסל הייתה כוונה של סטנוייביץ' לבצע חילוף בין שמעון אבוחצירה לאידריסו אלא שבאותו רגע נפצע עטא ג'אבר שביקש להתחלף.

אידריסו, שהיה קרוב לעמדת החילופים התבקש לא לחצות את קו האורך, ולהמתין להוראה חדשה. הקמרוני הוזהר ע"י השופט הרביעי שבמידה ויחצה את הקו הדבר ייחשב לחילוף, אבל אידריסו עשה כאוות נפשו, והשאיר את הקבוצה במגרש עם עטא הפצוע.

סטנוייביץ' הוסיף ואמר: "לא משנה היכולת של השחקן, טוב או פחות טוב, מומנטום חיובי או שלילי. הדבר החשוב ביותר זו ההתנהגות ולהגיע לכל אימון ברצון ובאנרגיה טובה. אני מאחל לאידריסו הצלחה בהמשך הדרך". ההחלטה לשחרר את אידריסו לא הדהימה איש במועדון, אבל שוב עולה השאלה מדוע מכבי התעלמה מלכתחילה מהאינפורמציה על השחקן הבעייתי.