צילום: ראובן שוורץ שחקן הרכש של הפועל, דור מלול, ישתכר עד תום העונה כ-70 אלף דולר. מלול חתם עד תום העונה ואמור לשחק בתפקיד המגן או הקשר. בשנים האחרונות הוא שיחק במכבי ת"א ובהפועל ב"ש.

בסגל של הפועל נמצאים כעת שלושה שחקנים שיכולים לשחק בתפקיד המגן הימני. האחרון ששיחק מול בני יהודה ואף גילה יכולת טובה הוא אופק פישלר, שתפקידו הטבעי הוא כבלם. פישלר, ששיחק על חשבונו של לירן סרדל, זכה במהלך המשחק לעידוד מצד הקהל.

לאחר ההפסד הקהל קרא לבנין להתפטר: "הקהל צודק כאשר הוא מביע את מחאתו. למדנו שיש חלקים שהקהל אוהב ודוחף, ויש חלקים שהקהל מתנהג בצורה הפוכה. אני לא בורח מאחריות. לא עשינו נקודה במגרש הביתי וזה אומר דרשני. אנחנו יכולים לנצח ב"סמי עופר", אבל עד עכשיו לא עשינו זאת.
זו נקודה שצריך לחשוב עליה. זה הזמן של הקהל לבוא ולדחוף וחובת השחקנים היא להחזיר לקהל במגרש. אני לא רוצה לדבר על טעויות של שחקן כזה או אחר ולוקח את כל האחריות עליי".

גם תומר סוויסה ספג קריאות לא נעימות. החלוץ הגיב באיפוק: "אני לא בא בטענות לקהל. זכותו של הקהל להתנהג איך שהוא רוצה. לא הייתי טוב ואני מקבל את ההחלטה של בנין להחליף אותי".