צילום: עוז מועלם במכבי סבורים שאלירן עטר לא ירצה להמשיך עונה נוספת תחת שרביטו של רוני לוי. ההערכה הזו מתחזקת בשל העובדה שתחת שרביטו של לוי החלוץ לא פותח
דרך קבע בהרכב.

אחד מחבריו לקבוצה של עטר אמר: "עטר רגיל להיות שחקן הרכב. במצב שנוצר ספק גדול אם הוא ירצה להמשיך ולהתנדנד בין הספסל להרכב. אף אחד לא יתפלא אם עטר יבקש לעזוב".

חן עזרא שחזר בגדול להרכב אחרי שלושה חודשים יעזוב בהתאם לחוזהו. עזרא רוצה מאד למצות את האופציות בחו"ל, אבל נראה שמדובר במהלך לא פשוט, שכן השחקן שומר מסורת, ומעבר לחו"ל עם רעייתו הטרייה יקשה עליו להמשיך ולנהל אורח חיים כזה. עזרא מחוזר על ידי כמה קבוצות בארץ בהן הפועל ת"א ובית"ר ירושלים.

גם הפועל ב"ש מגלה עניין. בסביבתו של השחקן טוענים שמכבי הציעה לעזרא להמשיך אבל הוא סירב. שחקן נוסף שיש התלבטויות לגביו הוא אוראל דגני. רוני לוי לא ממש מתלהב להשאיר את השחקן עונה נוספת. דגני לא ימהר להישאר אם יקבל הצעה טובה יותר. הפועל ת"א היא אחת האופציות מבחינתו.

במצבת הבלמים ייתכן שינוי מכיוון שדקל קינן עדיין לא גנז את הרעיון לשחק בארה"ב. כזכור בינואר קינן ויתר על הצעה ממינסוטה. בקבוצה שוקלים לשדרג מקצועית את איעד חבשי לאור יכולתו בתקופה האחרונה.