צילום: shutterstock בשורות העולה הטרייה לליגה הלאומית עירוני נשר כבר מתכוננים לעונה הבאה. במועדון החליטו להעמיד תקציב נאה של 5 מיליון שקל. בתקציב נלקח בחשבון סיוע מהעירייה שגודלו עדיין טרם נקבע.

בקבוצה סבורים שאין מקום לקפוץ מעל הפופיק, ושאין זה נכון לנסות ולהתמודד על עלייה שלישית ברציפות מול מועדונים בעלי אפשרויות בסדר גודל של מכבי נתניה והפועל פ"ת. עם זאת, השאיפה היא להתברג בסופו של דבר בפלייאוף העליון. ראשי הקבוצה מתעתדים להיפגש עם מנכ"ל מכבי הנכנס אסף בן דב על מנת לדון בשיתוף פעולה בין המועדונים.

במכבי כבר הודיעו שיש בכוונתם להפוך את נשר לקבוצת בת. המטרה של אנשי נשר היא לקלוט בשורות הקבוצה שחקנים צעירים שנפלטו מהקבוצה הבוגרת. לדעתם, מדובר במהלך שעשוי להשתלם לשני הצדדים. בד בבד, בנשר מבינים שבמסגרת שיתוף הפעולה הקבוצה תתבקש להעמיד לרשות מכבי את המתקן הנפלא בעיר לטובת חלק מפעילות מחלקת הנוער.

אגב, בנשר רוצים להשאיר את השוער טל בומשטיין שהושאל מחיפה בקיץ שעבר והיה אחד מגורמי העלייה. עידן דוד שהגיע מכפ"ס לא ימשיך. בקבוצה שואפים להשאיר את דניאל ברק. בקבוצה בשיתוף העירייה החלו לפעול בעקבות דרישות ההתאחדות כדי להתאים את האצטדיון לצורכי הליגה הלאומית. כפי שפורסם כאן המגרש אינו עומד בסטנדרטים הנדרשים בלאומית, ומלבד הרחבת המשטח יש להקים עמדת שידור טלוויזיה.