צילום: אורן אהרוני מכבי נפרדה בשבת רשמית ממנכ"ל המועדון איתמר צ'יזיק. המנכ"ל הוותיק שמילא את התפקיד ב-14 השנים האחרונות זכה לטקס פרידה מרגש לפני פתיחת המשחק מול הפועל ב"ש כאשר נשיא המועדון יעקב שחר עלה לכר הדשא יחד עם צ'יז'יק כשלצידם מנכ"ל המנהלת, אורן חסון והבעלים של הפועל באר שבע, אלונה ברקת ונציג ההתאחדות משה דמאיו.

שחר הודה לצ'יזיק על תרומתו רבת-השנים למועדון הירוק, ואמר: "איתמר יקירי, לא קל בזמן קצר לפני המשחק לדבר על תקופה ארוכה שלך איתנו. תקופה שהתחילה בהיותך מנכ"ל אתו"ס, אוהד שלנו, שנסע לכל המשחקים בחו"ל ולמד על כל אצטדיון שביקרנו בו בידיעה שביום מן הימים הידע שרכשת יעזור לא מעט לבנות את ההיכל בו אנו עומדים.

"בתקופתך כמנכ"ל הגיע המועדון להישגים ספורטיביים רבים בארץ ובעולם, אך אנו גאים לא פחות על הניהול התקין במשך 14 שנות כהונתך כמנכ"ל ואני משוכנע שהקשר בינינו יימשך. אני מאחל לך ולריקי רעייתך הרבה בריאות והרבה נחת כאוהד מכבי חיפה, בשם כולנו במועדון, תודה לך איתמר!".

מיד לאחר מכן, העניק לו שחר פריט היסטורי יוקרתי בדמות דגלון ייחודי אותו קיבל המועדון לפני המפגש ההיסטורי עם מנצ’סטר יונייטד בליגת האלופות. בסיום הטקס המנכ”ל היוצא נטל את המיקרופון והבהיר לקהל באצטדיון ש”אין כמו מועדון כדורגל מכבי חיפה” וזכה לתשואות מהאוהדים הירוקים. לנעליו של צ’יזיק נכנס
אסף בן דב.